Şirketimizin 10. yılını geride bıraktığımız bu günlerde, etkin bir takım çalışmasıyla; ürün ve hizmetlerimizi bir arada sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Yolculuğumuz boyunce edindiğimiz tecrübeyle, bugün yeteneklerimizi ne derece görkemli bir noktaya taşıdığımızı, bu çalışmamızla etkili bir biçimde anlatabilme şansına sahip oluyoruz.

Geçmişe baktığımızda, Uludağ Reklam'ı yerel bir üretim atölyesinden uluslararası markalara ve pazarlara doğrudan hizmet veren bir prodüksiyon merkezine çeviren en önemli unsurun; müşterilerimizi dinlemek ve ihtiyaçlarını iyi anlayarak hareket etmek olduğunu görüyoruz. Organizasyonumuzu ve iş sürecimizi, daima müşteri memnuniyeti sağlama amacıyla tasarlama düşüncemizin, bugün haklı ve güzel sonuçlarını alıyoruz.

"Odaklanmak başarının yarısıdır" felsefesiyle hareket ederek, sahiplendiğimiz açıkhava reklamcılığı alanında, yıllardır hiç durmadan yatırıma devam etmenin getirisini, bugün müşteri memnuniyeti olarak görüyoruz. Yıllardır istikrarla hizmet verdiğimiz müşterilerimizle birlikte büyümenin keyfini yaşıyoruz. Eksiksiz altyapımız ve aynı hedefe kilitlenen takım arkadaşlarımızla yeni döneme güvenle bakıyor, hizmet verme şansı edineceğimiz yeni müşterilerimizle, ulusal platformda gücümüze güç katarak ilerleme hedefimizi bugünden tazeliyoruz.

Orhan S. Söylev
Genel Müdür
   
HAKKIMIZDA


Uludağ Reklam Bursa'da reklamcılık konusunda faaliyet gösteren lider firmalardan biridir. Şirketimizin kuruluşu, 2001 yılında 85 m2'lik bir atölyede gerçekleşmiştir. Günümüzde 1200 m2 kapalı 300 m2 açık alanda faaliyetlerini sürdüren firmamız, 27 kişiden oluşanprofesyonel çalışanı ile müşterilerinin iç ve dış mekan reklam taleplerini sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Uludağ Reklam Ltd. Şti. olarak vizyonumuz; sağlık, emniyet ve çevre kurallarından ödün vermeden G. Marmara bölgesinde sektörümüzün lider şirketi olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Uludağ Reklam'ın vizyonuna uygun olarak sektörün lider şirketi olma yolunda ana hedefi, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını dünya standartlarında kaliteli ürün ve hizmetle karşılamaktır.